Programma & deelnemers.

Deelnemers
Masters
Junioren
Beloften Vrouwen
Beloften Mannen
Elite-Vrouwen
Elite-Mannen

Programma onder voorbehoud.

Donderdag 1 november
13.00 – 14.00 Parcours inspectie
14.00 – 17.00 Officiële training alle categorieën
15.30 – 18.00 Uitgifte rugnummers Masters categoriëen
19.00 – 19.30 Informatiebijeenkomst voor de Masters
Vrijdag 2 november
09.00 – 11.00 Officiële training alle categorieën
11.00 – 11.30 UEC EK Mannen Masters 75+j. 2 rondes
UEC EK Mannen Masters 70-74j.  2 rondes
UEC EK Vrouwen Masters 60+j. 2 rondes
UEC EK Vrouwen Masters 55-59j. 2 rondes
UEC EK Vrouwen Masters 50-54j. 2 rondes
11.45 – 12.30 UEC EK Mannen Masters 65-69j. 30 minuten
UEC EK Mannen Masters 60-64j. 30 minuten
UEC EK Vrouwen Masters 45-49j. 30 minuten
UEC EK Vrouwen Masters 40-44j. 30 minuten
12.45 – 13:30 UEC EK Mannen Masters 55-59j.  30 minuten
UEC EK Mannen Masters 50-54j.  30 minuten
13.30 – 14.00 Officiële huldigingen UEC Mannen en Vrouwen Masters
15.00 – 17.00 Officiële training alle categorieën
16.00 – 18.00 Uitgifte rugnummers deelnemers 3 november
19.00 – 19.30 Informatiebijeenkomst voor de Masters
Zaterdag 3 november
09.00 – 11.00 Officiële training alle categorieën
11.45 – 12.30 UEC EK Mannen Masters 45-49j.  40 minuten
UEC EK Mannen Masters 40-44j.  40 minuten
UEC EK Vrouwen Masters 35-39j.  40 minuten
UEC EK Vrouwen Masters 30-34j.  40 minuten
12.45 – 13.45 UEC EK Mannen Masters 35-39j.  50 minuten
UEC EK Mannen Masters 30-34j.  50 minuten
14.00 – 14.30 Officiële huldigingen UEC Mannen en Vrouwen Masters
13.15 – 14.30 Clinic Team Brabant Sport & Clinic Uniek Sporten
14.30 – 15.15 EK Modderhappen meer infokoop je startbewijs
15.15 – 17.00 Officiële training alle categorieën
15.30 – 16.45 Wielercafé
15.30 – 17.00 Uitgifte rugnummers deelnemers 4 november
19.00 – 19.30 Team managers meeting
Zondag 4 november
08.00 – 09.00 Officiële training alle categorieën
09.15 – 10.00 UEC EK Junioren
10.15 – 10.25 Officiële huldiging UEC Junioren
10.30 – 11.25 UEC EK Belofte-Vrouwen
11.35 – 11.45 Officiële huldiging UEC Belofte-Vrouwen
12.00 – 13.00 UEC EK Belofte-Mannen
13.00 – 13.30 Officiële training alle categorieën
13.10 – 13.20 Officiële huldiging UEC Belofte-Mannen
13.45 – 14.45 UEC EK Elite-Vrouwen
14.50 – 15.00 Officiële huldiging UEC Elite-Vrouwen
15.15 – 16.15 UEC EK Elite-Mannen
16.30 – 16.40 Officiële huldiging UEC Elite-Mannen
16.50 – 17.15 Persconferentie

*Programma onder voorbehoud.